İade Politikası

Sitemizde satın alınan makale hizmetlerinin; tamamı kişiye özel olarak üretildiği ve başka bir mecrada kullanılmasının zaman zaman imkansız olduğu, imkanlı olsa bile çok uzun süre alabileceği için Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun‘un ilgili maddeleri uyarınca İADESİ MÜMKÜN DEĞİLDİR.

Ancak; herhangi bir neden ile üretim hatası olması durumunda revize edilmesi mümkündür. Revize işlemleriniz için 0212 909 1989 numaralı telefonu arayıp “2232” numaralı dahiliyi tuşlayarak bilgi vermeniz yeterlidir. Ayrıca ufuk.bayram@ykbweb.com.tr adresine e-posta olarak da bildirim yapabilirsiniz.

Revize edilen makale internet ortamına yüklenmemiş olmalıdır. Bu sebeple makalelerinizi yayınlamadan evvel kontrol ediniz ve olası revizyon taleplerinizi yayından evvel belirtiniz.

Revizyon işlemi sadece ve sadece sipariş verilen konu ile teslim edilen makale konusunun farklı olması nedeni ile yapılmaktadır.

×

Merhaba;

İsmime tıklayarak WhatsApp üzerinden iletişime geçebileceğiniz gibi aynı numarayı arayıp "2232" numaralı dahiliyi tuşlayarak direk bana ulaşabilirsiniz.

× Bana WhatsApp'tan Yazabilirsiniz