Neden Pahalı Makale? Bizim Yazdığımız Makaleler Sitenize Ne Kazandırır? Makale Fiyatları Ne kadar?

You may also like...

7 Responses

 1. Ceyda Karaman dedi ki:

  Analytics panelinden yazdığı makalelerin ziyaret edilme ve sayfada geçirilen süre değerlerine bakınca dumura uğradım. Ödediğim paraya değdi. 2 aydır aralıksız çalışıyorum.

 2. Leyla Suran dedi ki:

  Seni tanıdım tanıyalı site açacağım diyordun. Tam 10 sene olmuş… Hayırlı uğurlu olsun 🙂 10 senedir sitemizin makalelerini emanet ediyoruz. Çok da iyi yapıyoruz.

 3. Burak Aydın dedi ki:

  Teslim tarihini geç verse de erken teslim eder benim aziz dostum. 6 yıldır makalelerimi yazar. Eğer bugün Adsense’ten ekmek yiyorsam sayesindedir. Pahalıdır ama işinin ehlidir.

 4. Cemile Bozkurt dedi ki:

  Satın alacağınız makaleler çoluk çocuğun yazdıkları ile aynı değil. Pahalı ama öyle bir ziyaretçi trafiği yaratıyor ki anlatamam.

 5. Mehmet Şengül dedi ki:

  Neden insan sadece basit bir makale yazdırmak için bir kamyon para öder? Makale yazmak basit olmadığı için. 1 yıldır bu arkadaştan makale alırım. Sanırım kaliteli bir motorsiklet parası ödedim. Ama karşılığını almadım dersem ayıp etmiş olurum. İyi ki varsın usta.

 6. Yücel Değer dedi ki:

  Gerçekten piyasanın en pahalısı ama bugüne kadar gördüğüm en iyi yazar. 4 yıldır çalışıyoruz. Yeni siten hayırlı olsun

 7. Muzır dedi ki:

  Yıllardır içerik yazdırıyorum. Çok memnunum. Tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Merhaba;

İsmime tıklayarak WhatsApp üzerinden iletişime geçebileceğiniz gibi aynı numarayı arayıp "2232" numaralı dahiliyi tuşlayarak direk bana ulaşabilirsiniz.

× Bana WhatsApp'tan Yazabilirsiniz