Makale Yazarı Hakkında

2009 yılından beri profesyonel olarak; web siteleri ve süreli yayınlar için içerik üretimi hizmeti vermekteyim. Yani piyasada “makale yazarı” olarak iş verilen kişiyim. Derdim; kullanıcının gerçekten okuyup sitede vakit geçirdiği içerik oluşturabilmek. Bugüne kadar yüzlerce farklı müşteri ile çalışıp 40.000’den fazla içeriği profesyonel olarak ürettim.

İşimin en iyisiyim ve piyasadaki en yüksek parayı istiyorum. Bu sizi korkutmasın. Eğer gelirli, oturmuş ve otorite bir site sahibi iseniz; tarafımdan yazılmış içerikler size ciddi paralar kazandıracaktır. 2009 yılından beri periyodik olarak içerik sağladığım müşterilerim bu iddiamı yegane kanıtıdır. Kimse bu sektörde para kazanmadığı bir işe 10 yıl boyunca para harcamaz.

Kimler Benimle Çalışmalı?

Eğer aşağıdaki özelliklerden en az birini taşıyan bir siteniz var ise benden alacağınız hizmet işinize yarayacaktır.

  • Uzun yıllardır yayında olan ve düzenli ziyaretçisi olan siteler
  • Yeni kurulmuş olan fakat amacı sürekli ziyaretçi olan projeler
  • Ürün satmaya odaklı e-ticaret siteleri
  • Süreli yayın sahipleri
  • Süreli yayınlara yazı yazan profesyoneller

Kimler Benimle Çalışmamalı?

Aşağıda maddeler halinde sıraladığım kişilerle çalışmayı tercih etmiyorum. Tercih etmediğim gibi tavsiye de etmiyorum.

  • Paravan blog için makale isteyen kişiler
  • Oluşturulan içeriği ziyaretçi için değil, arama motoru için hazırlatmak isteyen kişiler
  • Profesyonel olarak icra ettiğim bu mesleği; herhangi birinin benim gibi icra edebileceğini ve aynı kalitede içerik teslim edebileceğini düşünerek fiyat kıyaslaması yapan kişiler

Makale Yazarı Olarak Her Konuda Sipariş Kabul Ediyor musun?

Herhangi bir konuda içerik üretmek o konu hakkında asgari bir bilgi sahibi olmayı gerektirir. Haftada en az 600 – 700 sayfa değişik konularda kitap okuyan ve berber koltuğunda dahi internet üzerinden yeni bilgiler araştıran bir makale yazarı olarak söyleyebilirim ki bugüne değin (yani nerede ise 10 yıldır) “ben bu konuda makale yazamam” dediğim konu sayısı iki elin parmaklarını geçmez. Ayrıca teslim ettiğim içeriğin beğenilmemesi durumunu da hiç yaşamadım. Zira içime sinmeyen bir işi teslim etmek yerine süre isteyip yeniden kaleme almayı tercih ediyorum.

Biraz Megaloman Bir Makale Yazarı mısın?

Asla 🙂 Sadece “fazla tevazu kibirden gelir” sözünü önemserim. Bir insan bir işte iyi ise bunu dile getirmesinden ve prensipleri olmasından daha doğal bir durum yok.

Vaktiniz var ise mutlaka aşağıdaki WhatsApp numarasını arayın. 2232 numaralı dahiliyi çevirince direk bana ulaşacaksınız 🙂 Günün ve gecenin uzun vakitlerini yazarak geçirdiğim için konuşmayı tercih ediyorum 🙂

×

Merhaba;

İsmime tıklayarak WhatsApp üzerinden iletişime geçebileceğiniz gibi aynı numarayı arayıp "2232" numaralı dahiliyi tuşlayarak direk bana ulaşabilirsiniz.

× Bana WhatsApp'tan Yazabilirsiniz